FAQ - Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób metoda Woodley może mi pomóc w nauce języka angielskiego, skoro dotychczas nie mogłem go zrozumieć?

Metoda Woodley opiera się na 30 latach doświadczenia w nauce języka angielskiego. Rozpoczynamy naukę od czasownika BE, który jest punktem wyjścia w naszej metodzie. BE jest podstawą bardzo wielu czasowników, zwrotów i czasów w języku angielskim. Uczymy się kilka lat i nic nie rozumiemy. A to dlatego, że mowa potoczna różni się od tej, której uczymy się z podręczników. Nasze książki biorą to pod uwagę. Mamy przejrzyste komentarze i mnóstwo przykładów. Oczywiście znajdziecie także odpowiedzi.

Czy przed zakupem książki mogę przeczytać jej fragment i zapoznać się z treścią?

Oczywiście, że tak. Sprawdź kilka pierwszych stron dostępnych na stronie produktu i zdecyduj czy to coś dla Ciebie!

Czy nauka jest przygotowana wyłącznie dla dzieci i młodych uczniów?

Z książek mogą korzystać wszyscy! Metoda Woodley jest odpowiednia dla każdego! I dla tych, którzy uczyli się wcześnie i dla tych, którzy zawsze się bali lub nie mieli okazji nauczyć się języka angielskiego.

Ile muszę poświęcić czasu, aby nauczyć się języka angielskiego za pomocą metody Woodley?

Tyle, ile ci potrzeba. Wykonaj tyle ćwiczeń, aż uznasz, że opanowałeś dany temat i możesz uczyć się dalej. W naszych książkach jest bardzo dużo ćwiczeń.

Czy pobranie darmowego rozdziału jest równoznaczne z późniejszą koniecznością zakupienia książki?

Kupno naszej książki zależy wyłącznie od Ciebie. Jesteśmy pewni opracowanej przez nas metody. Udostępniając jej fragment chcemy pokazać Ci w jaki sposób uczymy języka angielskiego. Sam zdecyduj, czy jest on skuteczny.

Jak wygląda nauczanie metodą Woodley?

Punktem wyjścia zawsze jest czasownik „be”, którego poprawne zastosowanie jest istotą praktycznie całej gramatyki języka angielskiego. To właśnie fundament metody Woodley – rozpoczęcie od nauki wykorzystania czasownika „be”, a następnie stopniowe rozszerzanie materiału o stronę bierną, czasowniki modalne oraz czasy.