Poznaj The Woodleys

Metoda Woodley sprawia, że nauka jest prosta, usystematyzowana, a przede wszystkim daje gwarancję, że czas zainwestowany w przyswajanie wiedzy nie będzie stracony. Opracowane przeze mnie podręczniki, oparte na metodzie Woodley, to równa szansa nauki angielskiego dla każdego, niezależnie od uzdolnienia lingwistycznego.

Naucz się języka angielskiego!

Metoda Woodley

To rewolucyjne podejście do nauki języka angielskiego. Opracowana dla nas Polaków, tak by ułatwić nam naukę języka angielskiego. Nie możemy korzystać z ogólnie przyjętej ścieżki nauki języka angielskiego, skoro nasza gramatyka tak bardzo różni się od francuskiej czy norweskiej. Ucząc się Metodą Woodley oswajamy się z angielską budową zdania i odruchowo mówimy po angielsku.

Czasownik BE otwiera nam bramy do języka angielskiego. Z niego składa się bardzo wiele innych czasowników, wyrażeń i czasów gramatycznych. Nieraz uczymy się latami i wydaje się nam, że nic nie rozumiemy. Z Metodą Woodley tego unikniesz. W tradycyjnych książkach do nauki języka angielskiego panuje chaos i często przez wiele lat uczymy się tego samego. Nie jest tak w przypadku Metody Woodley. Usystematyzowany materiał ułatwia naukę. Po kilku miesiącach, możemy całkiem dużo powiedzieć!

Dlaczego warto postawić na The Woodleys?

PRZEJRZYSTOŚĆ – Łatwe przedstawienie podstawowych zagadnień

UŻYTECZNOŚĆ – Praktyczne wykorzystanie nauki

SATYSFAKCJA – Duża ilość przykładów z życia codziennego urozmaica poznawanie języka

SAMODZIELNOŚĆ – Tylko ty decydujesz, ile czasu poświęcisz na przyswojenie nowych informacji

UNIWERSALNOŚĆ – Dostępna i przejrzysta dla każdego, kto tylko chce rozpocząć naukę języka angielskiego

INNOWACYJNOŚĆ – Woodley to nowoczesna i skuteczna metoda nauki

Ucząc się z książek The Woodleys:

  • poznasz zasady gramatyki języka angielskiego
  • poznasz przydatne słownictwo podane w przyjazny sposób
  • zdobędziesz znakomitą okazję pogłębienia znajomości języka angielskiego

Doświadczenie

Metoda Woodley została stworzona na podstawie 30 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego. Język angielski jest prosty w zrozumieniu, wystarczy tylko naprowadzić ucznia na odpowiednie tory. Wydane przez nas książki są oparte na wnikliwych obserwacjach, z których wyciągnęliśmy najlepsze wnioski dla naszych odbiorców.